www.mamboteam.com
 
Strona główna
czwartek, 06 sierpień 2020
 
 
CZERSK, PELPLIN. Zaproszenia na koncerty Drukuj E-mail
czwartek, 02 styczeń 2014
Wyjątkowa, bo ostatnia w tym Bożonarodzeniowym sezonie okazja do usłyszenia polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu orkiestry kameralnej PRO SIMFONICA wraz z zespołem wokalnym SINGERS NOVI ze Starogardu Gdańskiego. Koncert odbędzie się w kościele pod wezwaniem Św. Marii Magdaleny w Czersku w święto TRZECH KRÓLI- 6 stycznia 2014 o godzinie 18:30. Wydarzenie to będzie okazją do wysłuchania niecodziennych aranżacji, również w nowoczesnej, gospelowej odsłonie pod dyrygenturą Wojciecha Gdańca. Koncert poprzedzony będzie mszą świętą.

O zespole:
Zespół Singers NOVI wykonuje utwory acapella oraz w towarzystwie orkiestry kameralnej "PRO SIMFONICA". Najczęściej wykonywane style to Jazz , Gospel , musical, ale także muzyka sakralna, kolędy i pastorałki.

więcej o zespole:
https://www.facebook.com/SingersNovi


Koncert noworoczny - "Operetka, przeboye i jej czułe słówka"

Już w najbliższą niedzielę 5 stycznia 2014, godz. 17.00, zapraszamy do Ośrodka Kultury w Pelplinie na koncert noworoczny, Operetkę w wykonaniu grupy artystycznej "Operus Arte".

Artyści Dorota Makulec i Paweł Wytrążek stanowią doskonale dobrany duet sceniczny pod każdym względem, wspaniałego śpiewu, tańca i gry aktorskiej. W ich wykonaniu usłyszymy najbardziej znane dzieła operetkowe całego świata. Na fortepianie akompaniować będzie Piotr Żukowski, utytułowany laureat wielu konkursów pianistycznych. Prowadzenie koncertu - Piotr Stanisław.

Wykonawcy:

Dorota Makulec - sopran

Paweł Wytrążek – tenor

dr Piotr Żukowski - pianista, wykładowca Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej, Poznań

Piotr Stanisław - konferansjer Operus Arte

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Ośrodku Kultury lub bezpośrednio przed koncertem.

Zapraszam

Piotr Łaga
dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie
ul. Kościuszki 2a
83-130 Pelplin
tel./fax 58 5361452; 605 477 499

www.mok.pelplin.pl

 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!