www.mamboteam.com
 
Strona główna
niedziela, 05 lipiec 2020
 
 
Spektakl muzyczny w Kuźni Brackiej Drukuj E-mail
środa, 14 marzec 2007
„ ... a pomiędzy nimi drzwi ...”

Premiera tego spektaklu odbyła się równo rok temu 16.03.2006 roku w wykonaniu aktorów Teatru Kuźni Brackiej. Po zeszłorocznej premierze jeden z widzów napisał w księdze pamiątkowej że jest to wspaniały spektakl na ten czas . Stąd powtarzany jest  16.03. o godz. 19.00 w SCK będzie można ponownie zobaczyć ten spektakl.

Scenariusz napisali bracia Radosław i Ireneusz Ciecholewscy. Spektakl ten powstał w trakcie warsztatów letnich na które teatr wyjeżdża co roku. Temat zrodził się ze  wspólnych rozmów, że nasza indywidualność powoduje że zawsze od wszystkiego oddzielają nas  różnego rodzaju drzwi. Tematem głównym stały się właśnie te drzwi. Drzwiczki, wrota, bramy, furtki czyli coś między różnymi światami, coś co tworzy tajemnicę, co się gościnnie otwiera lub bezdusznie zamyka, co bywa wejściem lub wyjściem, coś co strzeże i chowa, co każe pukać, łomotać, co zawsze jest tajemnicą przed którą każdy z nas staje codziennie.
Wystąpi zespół w składzie:Nina Ciecholewska , Dominika Czerniga , Monika Janeczek , Anna Kotowska , Marta Laaser , Marta Szadokierska , Monika Tomczak , Sandra Wójcik , Mateusz Brucki , Bartosz Czuba i Oskar Kurszewski ,
Muzykę do spektaklu napisał Radosław Ciecholewski , on też aranżował ją  na zespół który towarzyszyć będzie temu spektaklowi w składzie: Dominika Czerniga – skrzypce , Radosław Sikora – akordeon , Michał Olszynka - perkusja , Dariusz Czajka - gitara  , Radosław Ciecholewski – gitara.
Współorganizatorem spektaklu jest SCK.
Spektakl powstał ze środków Stypendium Prezydenta Miasta Starogard Gdański.Rezerwacja miejsc:
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   ;  tel. 507-826-210

Bilety:
6 zł. I 3 zł.ulgowe

16.03.2007 r. godz.19.00
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!