www.mamboteam.com
 
Strona główna
niedziela, 17 styczeń 2021
 
 
Imprezy na Orientację o Puchar Kociewia 2015 Drukuj E-mail
czwartek, 19 marzec 2015

2015 jest rokiem V Kongresu Kociewskiego, odbywającego się co 5 lat. W imieniu Komitetu Organizacyjnego Kongresu Zarząd Bractwa Czarnej Wody (organizacja pożytku publicznego, KRS 0000003678) zaprasza do udziału w Imprezach na Orientację o Puchar Kociewia 2015. Głównym celem Pucharu jest promocja walorów turystycznych naszego regionu.

Cykl składa się z pięciu zawodów rozgrywanych zasadniczo na terenie Kociewia. Odbędą się one w powiecie świeckim – gminy Warlubie (Bielowszczak) i Osie (Nad Wdą) oraz w powiecie starogardzkim – w gminie Osiek (Szago) i na terenie pozostawionym do decyzji organizatorów w późniejszym czasie (Majówka '15 i Harce). Imprezy Pucharu Kociewia są jednocześnie imprezami innych cykli – Pucharu Borów Tucholskich (Bielowszczak, Nad Wdą, Harce i Szago), Pucharu Starogardzkiego (Majówka '15) i Pucharu Województwa Kujawsko-Pomorskiego (Bielowszczak i Nad Wdą).

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni bez względu na poziom umiejętności – przygotowane będą trasy piesze TT (dla niezaawansowanych, zaczynających starty w InO), TM (zasadniczo dla uczniów gimnazjum, o niedużym stopniu trudności), TU (dla średnio zaawansowanych, głównie uczniów szkół średnich) oraz TZ (dla zaawansowanych). Ponadto na trzech imprezach odbędą się zawody TR – rowerowe (bez ograniczeń wiekowych). Osoby z formalnie kategorii wyższych, oceniające swoje umiejętności krytycznie, mogą sprawdzić się poza konkurencją w kategorii niższej.

Zasady InO są podane w uproszczeniu na stronie Zespołu Szkół w Osiu – http://zszosie.pl/images/biegi/biegi.pdf oraz http://www.zszosie.pl/index.php?limitstart=99.

Informacje na temat pierwszych zawodów (Bielowszczak 28 marca) znajdują się na stronie Pucharu Borów Tucholskich www.pbt.turystyka.pl. Po 7 kwietnia wszelkie informacje dotyczące Pucharu oraz InO będą się ukazywać na nowej stronie Bractwa – www.bractwoczarnejwody.org.pl.

Wszelkich informacji udziela kierownik Pucharu, prezes Bractwa Czarnej Wody – Józef Malinowski – tel. 530 702 068, mail Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć i prezes @bractwoczarnejwody.org.pl.


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!