www.mamboteam.com
 
Strona główna
poniedziałek, 10 sierpień 2020
 
 
„Gniewskie leby – bazar różności” - Gniew powraca do tradycji! Drukuj E-mail
środa, 27 kwiecień 2016
Gniewskie leby – bazar różności”, to miejsce, w którym odnajdą Państwo najwyższej jakości produkty, oferowane przez regionalnych twórców rękodzieła artystycznego, producentów zdrowej żywności oraz kolekcjonerów staroci. Dzięki nim stragany z dumą uginać się będą od niecodziennych produktów, a gniewski rynek ożyje, jak dawniej.


W niedzielę, 8 maja 2016 roku, na placu Grunwaldzkim odbędzie się inauguracja wydarzenia pn. „Gniewskie Leby - bazar różności”, którego celem jest ożywienie gniewskiego rynku, promocja lokalnych wyrobów i twórców, a także promocja regionu i jego walorów turystycznych. Jest to wyjątkowe wydarzenie, gdyż stanowić ma powrót do tradycji funkcjonowania cotygodniowego targowiska na głównym placu miejskim.

W programie imprezy inaugurującej, która rozpocznie się już o godz. 10 na placu Grunwaldzkim, zaplanowano mnóstwo atrakcji dla najmłodszych: gigantyczne bańki mydlane, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, pokazy szczudlarskie oraz konkursy, gry i zabawy. Punktem kulminacyjnym będzie wspólne zdjęcie gniewian, wykonane przez Marcina Lipińskiego ze Studia-A. Całość imprezy natomiast uświetni zespół Trio the Janeiro z Prabut.

"Gniewskie Leby - bazar różności" to doskonała szansa, aby ożywić handel w Gniewie dzięki umożliwieniu lokalnym twórcom wyjście z ofertą wprost do klientów, poprzez wystawienie swoich wyrobów. Natomiast dla wszystkich odwiedzających jest to wspaniała okazja nie tylko do zakupienia wyjątkowych produktów, ale także spędzenia przyjemnie czasu w centrum miasta.

Przyjedź, zapoznaj się z ofertą wystawców, zaprezentuj swoje specjały i ożyw gniewski rynek razem z nami.

Paulina Raińska
Referat Promocji i Informacji


 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!