www.mamboteam.com
 
Strona główna
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
To będzie rollercoaster! Kilka zdań o powstawaniu 3 i 4 części "Przeplotni" Drukuj E-mail
piątek, 19 maj 2017

To jest dla mnie bardzo długi bieg, może nawet życiówka, 100 km. Ale wreszcie finiszuję. Kto kiedyś biegał, wie, jak to jest na finiszu. Miała być jedna książka, trzecia część "Przeplotni" (w sumie trylogia), ale w trakcie tworzenia rosło i rosło - między innymi dzięki Wam, Znajomym z Fb - będą dwie: "Most w sepii" i "Poziom numer 6". Przedstawiam Wam okładki "Przeplotni" i "Oj, oj, ojczyzny" oraz projekty dwóch nowych części (w komentarzach dodatkowy projekt - długo się utrzymywał w glosowaniu internautów).

Do korekty książki prawdopodobnie powędrują jeszcze w kwietniu. Każda będzie miała ok. 340 stron. Co w nich będzie? Prawdziwy rollercoaster! (nie chcę pisać "diabelski młyn", bo to tu nie pasuje). Książki ultranowoczesne, jazda na całego. Absolutnie nie regionalne, chociaż oczywiście akcja toczy się w dużej mierze w południowej części Pomorza. Wkrótce napiszę tekst o autorach okładek moich książek (jeszcze są: "Kronika kronik", "Żaden wójt nie był pewien' i "Starsza pani pilnuje"). ... Dziś drugi post, zapowiadany, o Monte Cassino i Czesławie Nadolskim. Monte Cassino musi być w tym rollercoasterze!

Tadeusz Majewski 11.04.2017

[z Fb - profil T. Majewski]

Od dnia publikacji trochę się pozmieniało. Książki urosły do 400 stron każda. Cześć jest już po korekcie, ale trwają prace nad uzupełnianiem zdjęć i rozdziałem "Lubichowska saga". Piszę o tym, gdyż bardzo często otrzymuję pytania, kiedy będzie dalszy ciąg "Przeplotni" i kiedy dam w książce materiały z portalu i mojej strony na Fb. Niżej niektóre inne projekty, które pokazałem w "castingu" okładek na Fb 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!