www.mamboteam.com
 
Strona główna
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
STAROGARD GDAŃSKI - POSZUKIWANY 2 LISTAMI GOŃCZYMI TRAFIŁ DO ARESZTU Drukuj E-mail
środa, 24 maj 2017
Starogardzcy policjanci zatrzymali 54-latka ściganego 2 listami gończymi. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności za włamania i unikał kontaktu z mundurowymi oraz nie zamieszkiwał w miejscu zameldowania. Starogardzcy kryminalni zatrzymali go w jednym z mieszkań na terenie Gdańska. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy.


Wczoraj przed południem kryminalni ze Starogardu Gdańskiego wpadli na trop poszukiwanego 2 listami gończymi 54-latka, który aby uniknąć orzeczonej przez sąd kary więzienia celowo ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Skazany, nie przebywał w miejscu zameldowania, nie posiadał dokumentów tożsamości oraz stałego zatrudnienia i często zmieniał miejsca pobytu, co dodatkowo utrudniało poszukiwania.

Dzięki szeroko zakrojonej pracy operacyjnej starogardzcy kryminalni ustalili, że poszukiwany 54-latek chwilowo przebywa w jednym z gdańskich mieszkań. Mężczyzna był zaskoczony wizytą funkcjonariuszy i w czasie zatrzymania nie stawiał żadnego oporu.

Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że był on poszukiwany przez starogardzki sąd w celu odbycia łącznej kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze włamania.

Mężczyzna został doprowadzony do starogardzkiej komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji zgodnie z dyspozycją sądu trafił do placówki penitencjarnej, w której będzie odbywać swój wyrok.


sp. sztab. Marcin Kunka  
Oficer prasowy KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33
www.starogardgdanski.policja.gov.pl BIP KPP Starogard Gd.
 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!