www.mamboteam.com
 
Strona główna
czwartek, 06 sierpień 2020
 
 
MŁODZI DIZAJNERZY. Paulina Makowska, asbolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Drukuj E-mail
wtorek, 20 czerwiec 2017


Paulina Makowska – 20-letnia grafik amator, absolwentka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim na kierunku Technika Organizacji Reklamy.

Grafiką komputerową zainteresowałam się, gdy miałam 14/15 lat, zaczynałam od samouków. Od tamtego czasu moim marzeniem było pracować w tym kierunku. Jest to moja pasja, a każdy dzień spędzony przy komputerze na projektowaniu grafiki jest dla mnie ogromną frajdą. Daje mi to duże pole do popisum a przy tym ćwiczę swoją kreatywność. Na co dzień tworzę grafikę statyczną  i dynamiczną, typu mash-up czy wizualizacja. W najbliższym czasie planuję rozwinąć swoją działalność w kierunku nagrywania klipów. W tym roku rozpoczynam studia w kierunku grafiki komputerowej. Założyłam również swój fanpage, by ułatwić kontakt z klientami. Można mnie znaleźć pod nazwą Hxrinv. Dla wielu skojarzy się z prawdziwą heroiną, lecz nie taki jest zamysł. Po prostu ma uświadomić odbiorcę, że grafika potrafi uzależnić niczym narkotyk. 😊
Stworzenie tego logo nie było trudne – w końcu wiąże się to z moją nazwą. Jest moim podpisem przy moich pracach.

Poniżej kilka moich prac:


                       
Tę grafikę stworzyłam w celu poćwiczenia. Jest to przykładowy portret mężczyzny wypełniony tekstem. To jedna z tych prac, które w sumie są bezcelowe, ale przy tym bardzo atrakcyjne.


Obie prace stworzyłam na potrzebę dodania tła na portal społecznościowy. Połączenie abstrakcji z surrealizmem skłania odbiorcę do refleksji nad jego głębszym sensem.

Ostatnia praca. Multiekspozycja. Połączenie natury z człowiekiem nadaje zdjęciu swój osobliwy charakter.


Linki gdzie można mnie znaleźć:
http://instagram.com/hxroinv/
http://hxroinv.tumblr.com/
https://www.facebook.com/hxroinv/ 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!