www.mamboteam.com
 
Strona główna
czwartek, 03 grudzień 2020
 
 
PELPLIN - MIEJSKI OŚRODEK KULTURY. Oferta wydarzeń kulturalnych w gminie Drukuj E-mail
czwartek, 12 październik 2017

Zapraszam do zapoznania się z najbliższą ofertą wydarzeń kulturalnych w naszej gminie, przygotowanych przez Ośrodek Kultury i inne podmioty.


Promocja książki „Taniec z motylami”

Wydawnictwo Psychoskok wraz z autorką Anną Wysocką-Kalkowską zapraszają na promocję książki „Taniec z motylami’.

Wieczór autorski odbędzie się 12 października 2017, godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.

Spotkanie ma charakter otwarty. Wstęp wolny.


Koncert disco-polo

20 października 2017, godz. 19.00, zapraszamy do Ośrodka Kultury na koncert zespołu Dwa plus Dwa w ramach imprezy pod nazwą „Disco Zjawisko”. Zespół, finalista programu Disco Star 2017, Polo TV, rusza na pierwszą w Polsce trasę. Jak zapewniają muzycy, koncert ich zespołu to niezapomniane wrażenia muzyczne, największe hity muzyki disco. Bilety 25 zł/os. Więcej

Jubileuszowy koncert Pelplińskiej Orkiestry Dętej

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert, który odbędzie się w Ośrodku Kultury w Pelplinie 25 października 2017, godz. 18:00.
Wstęp wolny!
W tym roku Pelplińska Orkiestra Dęta pod dyrekcją Tadeusza Negowskiego obchodzi 10.lecie działalności. Więcej

Pokaz mody

27 października 2017, godz. 18:00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Pelplinie na niecodzienny pokaz mody. Zaprezentowane zostaną autorskie kreacje, zaprojektowane i uszyte przez panią Renatę Laniecką, mieszkankę Morzeszczyna. W roli modelek wystąpią panie, mieszkanki gminy Morzeszczyn, na co dzień działające m.in. w lokalnym Kole Gospodyń Wiejskich oraz w zespole folklorystycznym Psiotrowe Dziewuchy. Premierowy pokaz odbył się w dworku w Lipiej Górze w czerwcu tego roku.

Wstęp wolny. Zapraszamy! Więcej

Zaduszki muzyczne z Okudżawą

3 listopada 2017, godz. 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbędzie się koncert „Najpiękniejszych pieśni i ballad Bułata Okudżawy” w wykonaniu Tomasza Imienowskiego z zespołem. Bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w Ośrodku Kultury w Pelplinie, przez Internet lub bezpośrednio przed koncertem. Więcej

Wyjazd do Bydgoszczy na operę „Halka”

Zapraszamy na wspólny wyjazd do Opery NOVA w Bydgoszczy na operę HALKA z muzyką Stanisława Moniuszki. Wyjazd w sobotę 4 listopada 2017, godz. 16:00.

Koszt: 95 zł (bilet + dojazd). Zapisy w biurze MOK. Więcej

Koncert Patriotyczny

9 listopada, godz. 19.30, w Muzeum Diecezjalnym w Pelplinie odbędzie się kolejny z cyklu „Koncertów czwartkowych”. W koncercie Patriotycznym na fortepianie zagra Paweł Gański. Wstęp wolny.

Koncert pamięci Jonasza Kofty

17 listopada 2017 r. (piątek) godz. 18:30 w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie odbędzie się Koncert Pamięci poświęcony twórczości Jonasza Kofty- polskiego poety, dramaturga, satyryka, piosenkarza i malarza.

Podczas koncertu wystąpią uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Pelplinie. Opiekunem artystycznym i pomysłodawcą cyklu Koncertów Pamięci jest pani Katarzyna Bembenek.

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.

Szlagier festiwal

19 listopada 2017, godz. 18:00 w Ośrodku Kultury w Pelplinie odbędzie się "Szlagier Festiwal". Szlagierfestiwal.pl to propozycja koncertowa dla zwolenników muzyki szlagierowej stworzona w oparciu o topowe zespoły tego gatunku. Wystąpią: Bałkan Express, Paweł Siluk, Brygida i Robert Łukowscy, Adi.

Bilety 45 zł/ os. Do nabycia w Ośrodku Kultury w Pelplinie, ul. Kościuszki 2A, przez portal KupBilecik oraz bezpośrednio przed koncertem.

Zajęcia edukacji kulturalnej w gminie Pelplin

Od września 2017 roku prowadzone są cykliczne zajęcia edukacji kulturalnej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W Ośrodku Kultury w Pelplinie są to zajęcia – taneczne, plastyczne, teatralne, muzyczne, wokalne, nauki gry na gitarze nauka języka angielskiego.

Zajęcia prowadzone są w wioskach gminnych: Rajkowy, Międzyłęż, Kulice, Lignowy, Nowy Dwór, Gręblin (wkrótce także w innych miejscowościach). Zajęcia w wioskach dla dzieci i młodzieży są nieodpłatne. Szczegółowe informacje w biurze MOK, u sołtysów oraz na naszej stronie www.mok.pelplin.pl

Zapraszamy do polubienia naszego fan page na Facebooku


Pozdrawiam

Piotr Łaga

dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

tel. 58 5361452; 605 477 499

www.mok.pelplin.pl
 
dalej »
 
Top! Top!