www.mamboteam.com
 
Strona główna
niedziela, 31 maj 2020
 
 
Polpharma ogłasza konkurs fotograficzny Drukuj E-mail
środa, 06 sierpień 2008

Utrwalmy na zdjęciach przyrodę Kociewia


Polpharma ogłasza konkurs fotograficzny pt. „Ocalmy piękno kociewskiej przyrody”. Konkurs potrwa do 29.08, ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy zainteresowani, bez względu na wiek.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki regionu Kociewia, odkrywanie i popularyzacja miejsc na tym terenie o szczególnych walorach przyrodniczych, a także uwrażliwienie społeczności lokalnej na tematykę ochrony środowiska. Polpharma chce tym samym skłonić mieszkańców regionu do refleksji, jak w przyszłości będą wyglądały piękne dziś zakątki, jeśli nie zadbamy o czystość środowiska.

Miejsca uwiecznione na fotografiach muszą znajdować się na terenie Kociewia. Prace konkursowe wraz z Kartą Zgłoszenia należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 29.08 na adres Zakładów Farmaceutycznych w Starogardzie, Dział Public Relations, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”.

Dodatkowe informacje wraz z regulaminem oraz Kartą Zgłoszenia są dostępne na stronie internetowej Polpharmy www.polpharma.pl.Dodatkowych informacji udziela: Janina Lubawska, POLPHARMA SA, tel. 058 563 10 11, kom. 601 339 480, e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!