www.mamboteam.com
 
Strona główna
piątek, 03 kwiecień 2020
 
 
Amatroska Liga Piłki Nożnej - po 3 kolejce Drukuj E-mail
wtorek, 30 wrzesień 2008

AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ JESIEŃ 2008

POD PATRONATEM PREZYDENTA

EDMUNDA STACHOWICZA


W dniach 27.09.2008 i 28.09.2008 r. odbyły się spotkania zespołów zgłoszonych do rozgrywek Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Wyniki V kolejki 27.10.2008 r.

STARKOM – GRES THE BLUE 0:4 (Czaplewski Daniel 2, Gorzała Andrzej 2)

BAJER 2003 – GRASO 1:8 (Andrasiak Jacek – Hinca Kamil 3, Wiński Tomasz 4, Wiśniewski Kamil)

COR CORDIUM – PEGAZ 6:3 (Literski Krzysztof, Strojny Adrian 4, Dużak Przemysław – Dąbkowski Patryk, Romanowski Damian, Nowak Marcin)

EURO-MET – MODA OPTYK RODENSTOCK 1:6 (Januszewski Marek, Pacholczak Łukasz, Muchowski Łukasz 2, Świeczkowski Kamil, Kurkowski Wojciech)

SKARSZEWY – SKRA 2:3 (Selonka Piotr, Gendig Kacper -Karbowski Radosław, Schalkowski Dawid, Zapotoczny Łukasz)

WIĘCKOWY – GRAJKI przerwany przy wyniku 1:0

PAUZA: URZĄD MIASTA


Wyniki VI kolejki 28.10.2008 r.

SKRA- PEGAZ 1:4 (Sosnowski Patryk - Grzeszkiewicz Mateusz, Mackiewicz Bartosz, Szmyt Daniel )

STARKOM – GRASO 2:4 (Kurczyński Jarosław, Felski – Hinca Kamil 3, Wiński Tomasz)

URZĄD MIASTA – EURO-MET 0:0

WIĘCKOWY - MODA OPTYK RODENSTOCK 2:3 (Orlikowski Maciej 2 – Pietrzak Jarosław)

GRES THE BLUE – GRAJKI 5:0 (Czaplewski Daniel, Grzella Maciej, Włoch Rafał 2)

SKARSZEWY – COR CORDIUM 5:2 (Kurkowski Jacek, Raszeja Paweł 3, Strojny Adrian – Gendig Kacper, Pałasz Sebastian)

PAUZA: BAJER 2003

KLASYFIKACJA PO VI KOLEJCE



Miejsce


Nazwa zespołu


Mecze


Punkty


Bramki


Kartki

żółte


Kartki

Czerwone

Punkty

Karne za kartki


1

GRES THE BLUE

5

15

29

4

3

0

-


2

COR CORDIUM

6

15

31

12

0

0

-


3

MODA OPTYK

6

15

19

9

1

0

-


4

URZĄD MIASTA

5

13

15

3

3

0

-


5

STARKOM

6

9

19

20

0

0

-


6

SKRA

5

7

8

9

1

0

-


7

GRASO

5

6

17

15

3

0

-


8

GRAJI

5

6

9

14

2

0

-


9

PEGAZ

6

6

14

23

0

0

-


10

WIĘCKOWY

5

3

15

19

3

1

-


11

SKARSZEWY

6

3

13

23

1

0

-


12

BAJER 2003

5

3

7

31

0

0

-


13

EURO - MET

5

2

4

29

3

0

-



KLASYFIKACJA STRZELCÓW :


Dużak Przemysław (Cor Cordium) – 12

Grzella Rafał (Gres The Blue) – 8

Hinca Kamil (Graso) - 8



SIÓDMA I ÓSMA KOLEJKA ROZEGRANA ZOSTANIE

4 i 5 PAŹDZIERNIKA 2008r.


7 kolejka 4.10.2008


15.00 WIĘCKOWY – PEGAZ

16.00 BAJER 2003 - MODA OPTYK RODENSTOCK

17.00 SKRA – GRAJKI

18.00 SKARSZEWY – EURO-MET

19.00 COR CORDIUM – GRASO

20.00 URZĄD MIASTA – GRES THE BLUE

PAUZA: STARKOM





8 kolejka 5.10.2008


13.00 COR CORDIUM - MODA OPTYK RODENSTOCK

14.00 STARKOM – EURO-MET

15.00 BAJER 2003 – PEGAZ

16.00 WIĘCKOWY – GRASO

17.00 SKRA – GRES THE BLUE

18.00 URZĄD MIASTA - GRAJKI

PAUZA: SKARSZEWY




 
wstecz   dalej »
 
Top! Top!