www.mamboteam.com
 
Strona główna arrow Dodatkowe zasoby
środa, 27 styczeń 2021
 
 
BAZA ARTYKUŁÓW Drukuj E-mail
czwartek, 22 czerwiec 2006
W niniejszym dziale zamieszczono bazę tekstów portalu WIRTUALNE KOCIEWIE opublikowanych w serwisie od początku jego istnienia. Aby przejść dalej kliknij na wybrane połączenie:

ARCHIWUM SERWISU WIRTUALNE KOCIEWIE - BAZA TEKSTÓW - w archiwum tym zgromadzono niemal wszystkie artykuły opublikowane w serwisie Wirtualne Kociewie od początku jego istnienia. Zamieszczony w na stronie startowej archiwum formularz pozwala na łatwe i szybkie przeszukiwanie i przeglądanie zawartości poszczególnych działów. Istnieje nie tylko możliwość wyszukiwania artykułów zawierających określone słowa lub frazy, ale także wyświetlania jedynie artykułów opublikowanych w danym roku. W chwili obecnej archiwum zawiera około 2620 tekstów, co czyni je największą dostępną w sieci Internet bazą informacji z regionu Kociewia.

Można także przeglądać archiwalną wersję serwisu:

WIRTUALNE KOCIEWIE - ARCHIWALNA WERSJA SERWISU - obejmuje wybrane działy poprzedniej wersji serwisu. UWAGA! - część połączeń nie działa. W miarę rozwoju obecnej wersji serwisu wersja archiwalna będzie likwidowana.
 
 
Top! Top!