www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA arrow GMINA STAROGARD GD.
sobota, 23 styczeń 2021
 
 
GMINA STAROGARD GDAŃSKI - OPIS
Serdecznie zapraszamy w gościnne progi gminy wiejskiej Starogard Gdański. Nasze tereny, dzięki zróżnicowanemu charakterowi i dogodnemu położeniu, stwarzają przyjazne warunki do wypoczynku i rozwoju gospodarczego. Turyści preferujący aktywną formę wypoczynku, mają przed sobą wielokilometrowe wycieczki po uroczych zakątkach gminy.
Miłośnicy wędkarstwa znajdą u nas wiele atrakcyjnych jezior obfitujących w ryby. Nie można też zapominać o pięknie meandrującej Wierzycy, w której od kilku lat ponownie zagościły pstragi i lipienie. Na naszym terenie znajdują się motele i zajazdy oraz kwatery agroturystyczne, w których znajdziecie Państwo doskonałe warunki do wypoczynku.

Mamy także bogatą ofertę dla ludzi biznesu, pragnących znaleźć dogodną lokalizację dla swoich inwestycji. Posiadamy dużo atrakcyjnie położonych terenów pod działalność gospodarczą oraz zabudowę mieszkaniową. Warto więc pomyśleć o ulokowaniu swojej inwestycji na naszym terenie.
Jeżeli jeszcze nie byli Państwo naszymi gośćmi, serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że przyjadą tutaj ponownie ci, którzy już kiedyś nas odwiedzili.
WYPOCZNIJ AKTYWNIE
CIEKAWOSTKI PRZYRODNICZE
WARTO ZOBACZYĆ
Z KART HISTORII
Gościmy
 
Top! Top!